Je bekijkt nu De jeugd heeft de toekomst !

De jeugd heeft de toekomst !

  • Bericht auteur:
  • Berichtcategorie:NIEUWS

Dano Giesen en Bryan Groot Enzerink van het Ulenhof College in Doetinchem hebben als project voor het vak Techniek en Toepassing een “stelling voor restplaten” ontworpen voor SVT Nederland. Om hun project vorm te geven, hebben ze SVT bezocht, schetsen gemaakt en besproken met SVT. Hierna bouwden ze een prachtige maquette waarna SVT besloot om hun ontwerp in praktijk te brengen met hulp van de jongens. Na presentatie op school werden ze als BESTE IDEE beoordeeld en ontvingen ze 2 bioscoopkaartjes.
SVT Nederland is trots op deze jongens en feliciteert ze met hun behaalde resultaat en bedankt ze voor een mooie en prettige samenwerking.
We wensen jullie een succesvolle toekomst!