Je bekijkt nu Vacature CNC Kantbank Operator

Vacature CNC Kantbank Operator

SVT Nederland B.V. is een snijbedrijf met 13 werknemers wat meer dan 30 jaar ervaring heeft in de verwerking van staalplaten. Wij verwerken metalen en roestvaststalen platen met een techniek als plasmasnijden, autogeen snijden, laskantbewerkingen en kantpersen. Kwaliteit en service staan bij deze organisatie hoog in het vaandel. Wij maken hoogwaardige producten, met de beste machines en er wordt een perfect eindresultaat geleverd. 
Wegens toenemende groei zijn wij op zoek naar een nieuwe collega in de functie:
                                    CNC Kantbank Operator

Functie
De werkzaamheden bestaan uit het kanten en vervormen van metalen platen met de cnc kantmachine. Deze 4,2 meter brede kantmachine kan tot 20 mm dik metaal buigen over de volle 4,2 meter en heeft een perskracht van 500 ton. De machine wordt CNC bestuurd. Met behulp van de bovenloopkraan begeleidt je de metalen platen naar de kantmachine. De platen worden geleverd op het bedrijf waar jij vervolgens met het team van 13 collega’s werkt aan het eindproduct. Het kan dus voorkomen dat jij je collega’s moet helpen bij het afbramen en verzendklaar maken van het product. Het is een leuke afwisselende baan en het is geen seriematig werk.

Functie-eisen

*Je hebt ervaring als cnc-kanter of je wil hiervoor opgeleid worden.
*Technisch inzicht , of een opleiding LBO-of MBO werktuigbouwkunde
*Je kunt zelfstandig een CNC Kantbank programmeren instellen en bedienen
*Je kunt vanaf tekening lezen.
*Je hebt inzicht in de producten en het ‘grote kantwerk’ spreekt je aan.
*Je bent enthousiast en gaat met plezier naar je werk.
*Je bent een team player en pakt zelfstandig andere werkzaamheden op.
*Je bent woonachtig in de omgeving van Vorden.
* je geen  9 tot 5 mentaliteit hebt.

Wat bieden wij?
*Wij bieden een goed salaris op basis van werkervaring en opleidingsniveau volgens de coa   klein metaal.
*Het betreft een fulltime functie met uitzicht op een vast dienstverband.
*Een prettige werksfeer in een jong en dynamisch bedrijf .

Ben je enthousiast geworden en zie jij jezelf bovenstaande werkzaamheden uitvoeren? Of wil je meer weten over bovenstaande functie?
Neem dan contact op met Dhr L. van Malenstijn.